Vertimų biuras Klaipėda Vėtrungė. Kainos, akcijos.

Ar tik geriausias vertimų biuras Klaipėdoje randasi ne Vėtrungėje? Vis dar spėliojate?

Kartais vertimo paslaugų prireikia labai netikėtai, bet ne visada yra aišku, kur jų reikia ieškoti. Norime, ne tik, kad darbas būtų atliktas greitai, bet ir kokybiškai.

Klaipėdos gyventojams nerimauti nereikia, nes vertimų biuras, kuris yra įsikūręs visiems žinomoje „Vėtrungėje“, yra pasiruošęs susidoroti su visomis klientų užgaidomis. Paslaugų paketas – pakankamai platus. Teikiamos ne tik vertimo raštu ar žodžiu paslaugos, bet dar atliekami ir apostilizacijos, notarinio tvirtinimo, dokumentų pristatymo, vertimų redagavimo ir maketavimo darbai. Viskas vienoje vietoje, ar dar gali būti geriau?

Tikrai gali, nereikia abejoti. Biuras užsiima ne tik vertimo ir su juo susijusiais darbais, bet ir siūlo išmokti keletą užsienio kalbų. Vokiečių, anglų, prancūzų, norvegų, italų ar ispanų kalbomis galima prabilti čia. Kainos patrauklios, o aukšta mokytojų kvalifikacija garantuoja, kad mokymosi procesas bus greitas ir efektyvus.

Žinoma, daugelis mano, kad paslaugų spektras, tai blogas ženklas, nes kas geba viską, greičiausiai nieko ir nemoka. Netiesa, vertimas yra tokia sritis, kai turi sukaupti nemažai žinių ir patirties. Jei to neturėsi, apie kokybišką darbą kalbėti bus sunku. Neretai vertimo biurai specializuojasi tik siaurose srityse, taip patogiau, bet šiuolaikinis pasaulis reikalauja kitokio paslaugų ir suvokimo spektro. To ko užteko prieš dvidešimt metų, dabar jau per mažai.

„Vėtrungėje“ esantis vertimų biuras drąsiai teigia, kad yra pasiruošę susidoroti su bet kokios tematikos tekstais. Nesvarbu kokia sritis tai bus – teisė, technika, medicina, vadyba, švietimas, mokslas, statyba ar inžinerija. Vertimas bus nepriekaištingas, tinkamai sumaketuotas ir kelis kartus patikrintas, nes taip privalo dirbti tikra profesionalias paslaugas teikianti komanda.

Vertimo kaina nustatoma pagal be galo aiškius kriterijus. Faktiškai jokių paslėptų mokesčių, nes darbų kaštai priklauso nuo kelių elementarių faktorių, kaip teksto apimtis, tematika, kalba iš kurios arba į kurią yra verčiama bei darbų terminas. Biuras įvertina kliento poreikius ir tada pasako kiek šie darbai jam kainuos. Elementaru ir efektyvu, o tam tikrų dokumentų vertimas visada atliekamas greičiau. Jei prireikė išversti gimimo, santuokos, diplomų ar panašius dokumentus, tai darbai gali būti atlikti tą pačią dieną.

Kai kitą kartą prireiks skubiai pasinaudoti vertimo paslaugomis Klaipėdoje – neabejokite ir kreipkitės į specialistus, kurie yra įsikūrę „Vėtrungėje“, nes ten žmonės kalba suprantama kalba.

Recent work

  • Select category
  • All