Anglų kalbos kursai Klaipėdoje. Norvegų kursai, vertimų biuras.

Kaip manote, nuo ko prasideda anglų kalbos kursai pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams Klaipėdoje?

Greičiausiai, kad pagalvosite, jog susimokėjus už kursus, nuo tada ir prasideda Jūsų „vargas“ anglų kalbos mokymo klasėje. Ne visiškai taip. Pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams, anglų kalbos kursai Klaipėdoje prasideda nuo jų lygio nustatymo ir įvertinimo, tai yra, dar tik užklausimo apie anglų kalbos kursus stadijoje, kiekvienas klaipėdietis ar mūsų miesto svečias, kuris nori mokytis ar tobulinti anglų kalbos žinias uostamiestyje, privalės atlikti tam tikrą testą, kurio pagalba bus nustatytas kliento kalbos žinių lygis, pagal kurį bus parinkta kalbos mokymo metodika ir medžiaga. Tai yra labai svarbus procesas, kuris padės nustatyti ne tik Jūsų anglų kalbos žinių lygį, bet ir dėstytojams, kas leis parinkti Jums labiausiai tinkantį mokymo modelį, kurio pagalba, anglų kalbos žinias įsisavinsite ženkliai patogiau, lengviau ir smagiau. Tik testus rekomenduojama atlikti sąžiningai, nepasitelkiant jokių pašalinių pagalbininkų, kas leis sužinoti savo tikrąjį lygį. Todėl ne visos paslaugos, kaip kartais galvojama, prasideda nuo pinigų susimokėjimo tam, kad jos prasidėtų.

Tiems abejojantiems klientams, kurie dar svarsto ar negali nuspręsti, ar anglų kursai jiems tiks, patiks ar išvis jie norės eiti į kursus siūlome:

1. Vieną nemokamą – pažintinę anglų kalbos pamoką;
2. Išsklaidyti savo abejones, ar anglų kalbos kursai bus Jums naudingi;
3. Atsivesti kolegą, pažįstamą ar šeimos narį ir anglų kalbos kursų kainai pritaikysime didesnę nuolaidą;
4. Jei norintieji mokytis anglų kalbos, patys surinks grupę iki 12 moksleivių, kursų kaina bus ženkliai mažesnė ir pritaikyta visai grupei individualiai;
5. Už siūlomus anglų kalbos kursus susimokėti pilnai ir gauti papildomą nuolaidą;

Suprantama, kad anglų kalbos dėstytojų darbas Klaipėdoje privalo būti įvertintas, todėl nemokamų profesionalių anglų kalbos kursų uostamiestyje nebūna. Tad, kursų kainos skaičiuojamos kiekvienai grupei ar individualiems klientams atskirai. Kodėl? Todėl, kad kursų kainos dydis priklauso nuo grupės narių skaičiaus, ar pasirinktas visas mokymo programos ciklas ir kaip susimokama už paslaugas, tai yra, užvisus kursus iškart, ar mokama dalimis.

Taigi, laukiame Jūsų klausimų, jei tokie kyla, kad galėtume išsklaidyti visas Jūsų abejones!

——————————————————————————————————————————————————————

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje

Gavote Jūsų kvalifikaciją ir orumą atitinkantį darbą užsienyje ar Lietuvoje? Šlubuoja anglų kalbos žinios ar pagrindai? Atėjo metas išmokti anglų kalbą, todėl, nėra nieko geriau kaip individualių mokykymu programa – anglų kalbos kursai Klaipėdoje.

Naujai įgytų žinių nešioti ant kupros niekada nereikia, o jos visada praverčia. Tai nenuginčijama tiesa. Gyvename Lietuvoje, savo tėvynėje galime kalbėti gimtąja kalba, bet norėdami keliauti, tobulėti ar uždirbti, privalome gebėti prabilti ne viena kalba.

Kažkada anglų kalba buvo mada, dabar galima mėgautis jos nauda. Ja prabilti geba daugelis pasaulio gyventojų, atsiveria nauji keliai ir galimybės. Egzistuoja bent keletas metodų, kuriais vadovaujantis galima ją išmokti. Su šia problema dažniausiai susiduria vyresnio amžiaus gyventojai. Jaunajai kartai kalbos mokymosi problema nebereikia rūpintis, nes visi svarbiausi pagrindai suteikiami mokyklos suole.

Kiti turi surasti sau priimtiniausias mokymosi priemones. Visas kalbas išmokti nesunku. Tereikia noro, tikslingo darbo ir nauja kalba bus įvaldyta. Žinoma, tai galima daryti savarankiškai. Juk mokytis yra smagu, bet ne visi geba save kontroliuoti ir suranda laiko mokslui. Tad protingiausia, populiariausia ir naudingiausia – pasinaudoti anglų kalbos kursais Klaipėdoje.

Dirbama grupėse, jos nėra didelės, galima klausti, klysti ir bendrai spręsti visas kylančias problemas. Suprantama, kad tos mokymosi principas gal ir primins ne visada malonų mokyklos suolą, bet jis yra be galo efektyvus, nes kiekvienas asmuo matydamas savo kolegų pažangą nusileisti nenorės. Įvyks sveika konkurencija ir naujos žinios bus įsisavintos greitai ir neskausmingai.

Kaina – rodiklis, kuris mus dažnai verčia atsisakyti naujų iššūkių. Šioje vietoje neegzistuoja sveikas aukso vidurys. Nereikia pamiršti ir vienos akivaizdžios tiesos, kad pinigus investuojame į save. Keliama savo kvalifikaciją, įgyjama naujų žinių, kurios tikrai praverčia kasdieniniuose darbuose.

Tada galima ir naujo darbo ieškoti ne tik Lietuvoje, bet ir visose Europos Sąjungoje. Nors apsiriboti viena užsienio kalba nėra protinga. Geriau mokėti kelias. Tai pareikalaus papildomo laiko ir investicijų, bet nauda – akivaizdi. Karjeros laiptais aukštai neužlips asmuo, kuris prabyla tik savo gimtąja kalba, geresnio darbo pasiūlymo tikėtis irgi nereikia. Papildomos žinios ir kalbos praveria duris neretai į geresnį gyvenimą, kurio norime visi, bet neretai nieko nedarome, kad atsistotumėm prie tų durų. Anglų kalbos kursai – pirmas žingsnis link geresnio rytojaus. Klaipėdos mieste kurų kokybė yra aukšta. Kaina negąsdina, o kviečia užsukti ir išmokti.

Recent work

  • Select category
  • All